Ledelse og ansatte

Ledelse og administrasjon 

Rektor Thomas Hansen (i permisjon til slutten av mars 2022)
E-post: Thomas.Hansen@osloskolen.no

Fungerende Rektor: Kristoffer Kvinge
Ansvar: 6.-7. trinn
E-post: Kristoffer.Kvinge@osloskolen.no

Fungerende Assisterende Rektor Frøydis B. Følling
Ansvar: 4.-5. trinn og skolens byomfattende spesialgruppe (Arken)
E-post: Froydis.Folling@osloskolen.no

Inspektør Linda Marie Prestegård
Ansvar: 1.-3. trinn
E-post: linda.prestegard@osloskolen.no

Inspektør Linda Johnsen Holmeide

Ansvar: Aktivitetsskolen (AKS)

E-post: linda.holmeide@osloskolen.no

 

Konsulent Inger Lise Ødegaard
E-post: Inger.Odegaard@osloskolen.no

IKT-ansvarlig Anneli Fedreheim Sørflaten
E-post: Anneli.sorflaten@osloskolen.no 

Bibliotekar Maria de Las Mercedes Campues
E-post:Maria.campues@osloskolen.no

Driftsleder Rune Wiggo Myhre

E-post: rune.myhre@osloskolen.no

Renholdsleder Ragunathan Karunairatnam

Epost: ragunathan.karunairatnam@osloskolen.no

 

Sosiallærer og Miljølærere

Sosiallærer Wenche Irene Schjøll

E-post: Wenche.Schjoll@osloskolen.no

Miljølærer Julie Tønder Skånsar - Ansvar 5.-7. trinn

E-post: julie.skansar@osloskolen.no

Miljølærer Knut Einar Hagen - Ansvar 5.-7. trinn

E-post: knut.hagen@osloskolen.no

Miljølærer Berit Cecilie Aarhoug - Ansvar 5.-7. trinn

E-post: berit.aarhoug@osloskolen.no 

 

Helsesykepleier

Mirjana   (tilgjengelig tilgjengelig hver mandag og fredag) 

E-post: mirjana.milanovic@bal.oslo.kommune.no 

Telefon: 91 10 15 73

 

Skolelege (Er på skolen fredager i oddetallsuker)

Kristine Berge Knutsson

E-post: kristine.knutsson@bal.oslo.kommune.no

Telefon: 40 40 57 48

1. trinn

1A: Anna Matilda Swift

Epost: anna.swift@osloskolen.no 

1B: Stine Gravermoen Skar

Epost:stine.skar@osloskolen.no

1C: Sissel Steinsvik Smith

Epost: sissel.smith@osloskolen.no 

Merlæringslærer: Per Edvin Lind

Epost: per.lind@osloskolen.no 

Spesialpedagog: Zorana Tesic

Epost: zorana.tesic@osloskolen.no 

Assistenter: 

Shamim Akhtar

Khadija Ali Mussa

Meline Sargsyan

2. trinn

2A: Iram Akhtar

Epost: iram.akhtar@osloskolen.no 

2B: Emma Marlene Rudsli

Epost: emma.rudsli@osloskolen.no 

2C: Helle Andersen

Epost: helle.andersen@osloskolen.no 

Merlæringslærer:

Kari-Anne Buer Moe

Epost: kari-anne.moe@osloskolen.no 

Randi Person

Epost: randi.person@osloskolen.no 

Spesialpedagog:  Zorana Tesic

Epost: zorana.tesic@osloskolen.no

3. trinn

3A: Mona Skjær

Epost: mona.kjar@osloskolen.no 

3B: Nima Salimi

Epost: nima.salimi@osloskolen.no 

3C: Muhammad Usman Qamar

Epost: muhammad.qamar@osloskolen.no 

Merlæringslærer:

Kristine Soon Wah Holm-Johnsen

Epost: kristine.holm-johnsen@osloskolen.no 

Guro Syrstad Høydal

Epost: guro.hoydal@osloskolen.no 

Spesialpedagog: Zorana Tesic

Epost: zorana.tesic@osloskolen.no 

Assistenter:

Andrijana Mojsoska-Ilievski

Vasuki Satkunarasa

Mohammed Zaoujal

4. trinn

4A: Marius Støvind

Epost: marius.stovind@osloskolen.no 

4B: Sebnem Inan  

Epost: sebnem.inan@osloskolen.no 

Zeynep Zülük

zeynep.suluk@osloskolen.no 

4C: Ashti Ostadi

Epost: ashti.ostadi@osloskolen.no 

Merlæringslærer: 

Kristine Soon Wah Holm-Johnsen

Epost: kristine.holm-johnsen@osloskolen.no 

Guro Syrstad Høydal

Epost: guro.hoydal@osloskolen.no 

Spesialpedagog: Ane Helene Grinaker Sirnes 

Epost: ane.sirnes@osloskolen.no 

Assistenter: 

Aysha Arshad Shah

Chiman Ali

5. trinn

5A: Ikram Asus

Epost: ikram.asus@osloskolen.no 

5B: Espen Haugen Evenesen

Epost: espen.evensen@osloskolen.no 

5C: Tony Johan Bakkmyr

Epost: Tony.bakkmyr@osloskolen.no 

Spesialpedagog:

Ane Nordli

Epost: ane.nordli@osloskolen.no 

Ane Helene Grinaker Sirnes

Epost: ane.sirnes@osloskolen.no 

6. trinn

6A: Karoline Hauge

Epost: Karoline.hauge@osloskolen.no 

Anam Arshad

Epost: Anam.arshad@osloskolen.no 

6B: Magnar Lindås

Epost: magnar.lindas@osloskolen.no 

6C: Elisabet Nilsen

Epost: Elisabet.nilsen@osloskolen.no 

Faglærer: Sajanthini Nirojan

Epost: sajanthini.nirojan@osloskolen.no 

Spesialpedagoger:

Ane Nordli

Epost: ane.nordli@osloskolen.no 

Marte Haraldsen

Epost: marte.haraldsen@osloskolen.no 

7. trinn

7A: Jan Erik Gullhaug

Epost: jan.gullhaug@osloskolen.no 

7B: Heidi Anette Holmby

Epost: heidi.holmby@osloskolen.no 

7C: Kristoffer Kronberg

Epost: kristoffer.kronberg@osloskolen.no 

Faglærer: Violet Polsangi

Epost: violet.polsangi@osloskolen.no 

Spesialpedagog: Marte Haraldsen 

Epost: marte.haraldsen@osloskolen.no 

Assistenter:

Soumaya Zein

Arken

Kontaktlærere:

Andreas Elgseter Vingen

Epost: Andreas.vingen@osloskolen.no 

Elin Havik

Epost: anne.havik@osloskolen.no 

Mizgin Algunerhan

Epost: mizgin.algunerhan@osloskolen.no 

Elise Hauge Kristiansen 

Epost: 

Assistenter: 

Donya Shamari

Eline Holm

Mehwish Islam Munir

Nuray Tepeli

Celina Bjerkengen

Caroline Jensen

Chiman Majed Mohammed Ali

Mohammed Zaoujal